Insane addicted
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Insane addicted


 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Onesti.ultimate.ro SUPER SERVAR DE CS
Insane addicted noul nume al clanului
Set realmlist logon.wowoptimus.com 3.3.2. Client www.wowoptimus.com
Statistici
Avem 39 membri înregistrați
Cel mai nou utilizator înregistrat este: Bogdybobo55

Membrii nostri au postat un numar de 1879 mesaje în 181 subiecte
Top postatori
Base
Becali inca mai are vise frumoase Vote_lcapBecali inca mai are vise frumoase Voting_barBecali inca mai are vise frumoase Vote_rcap 
Scotty
Becali inca mai are vise frumoase Vote_lcapBecali inca mai are vise frumoase Voting_barBecali inca mai are vise frumoase Vote_rcap 
YceQbe^Hasy
Becali inca mai are vise frumoase Vote_lcapBecali inca mai are vise frumoase Voting_barBecali inca mai are vise frumoase Vote_rcap 
Vak
Becali inca mai are vise frumoase Vote_lcapBecali inca mai are vise frumoase Voting_barBecali inca mai are vise frumoase Vote_rcap 
Bloooo
Becali inca mai are vise frumoase Vote_lcapBecali inca mai are vise frumoase Voting_barBecali inca mai are vise frumoase Vote_rcap 
The Dark Knight
Becali inca mai are vise frumoase Vote_lcapBecali inca mai are vise frumoase Voting_barBecali inca mai are vise frumoase Vote_rcap 
tzuguiatu
Becali inca mai are vise frumoase Vote_lcapBecali inca mai are vise frumoase Voting_barBecali inca mai are vise frumoase Vote_rcap 
eMy
Becali inca mai are vise frumoase Vote_lcapBecali inca mai are vise frumoase Voting_barBecali inca mai are vise frumoase Vote_rcap 
Grygore CR9
Becali inca mai are vise frumoase Vote_lcapBecali inca mai are vise frumoase Voting_barBecali inca mai are vise frumoase Vote_rcap 
tequila
Becali inca mai are vise frumoase Vote_lcapBecali inca mai are vise frumoase Voting_barBecali inca mai are vise frumoase Vote_rcap 
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata

 

 Becali inca mai are vise frumoase

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Scotty
Spamar
Spamar
Scotty


Mesaje : 352
Puncte : 26405
Reputatie : 0
Data de inscriere : 16/02/2010

Becali inca mai are vise frumoase Empty
MesajSubiect: Becali inca mai are vise frumoase   Becali inca mai are vise frumoase Icon_minitimeMar Mar 02, 2010 2:39 pm

Gigi Becali despre Mihai Stoichita: "El a luat bucsi de la Urziceni si a pus la planetara sa mearga masina bine. A pus bucsi la volan. Cum sa vina cineva acum sa ii conduca masina!" Becali: "Suporterii au incalcat conventia, m-au injurat la Cluj" Becali: "Ce meci avem cu Urziceni? Batem cu 72-0"

"Am o mare rugaminte. Nu mai vreau atacuri impotriva Stelei. Ce ADIO Stoichita? O sa aduc un turc sa va traduca. Pana la finalul acestui campionat Stoichita ramane la Steaua. Dupa egalul de la Cluj eu am fost bucuros. M-am descatusat. Stoichita era suparat.

Eu nu eram suparat deloc. Am zis de 1000 de ori ca nu se pune problema sa plece Stoichita. Ce a fost greu a trecut.

El a dus totul in spate. El a luat bucsi de la Urziceni si a pus la planetara sa mearga masina bine. A pus bucsi la volan. Cum sa vina cineva acum sa ii conduca masina.", a spus Gigi Becali intr-o conferinta de presa.

"Steaua va lua campionatul 500%! Peluza Sud ar putea ramane inchisa pentru ca am fost injurat la Cluj si conventia nu a fost asta! O sa am o discutie cu ei sa vedem daca le mai dam o sansa celor de la Sud. Am inteles ca cei de la Nord s-au batut cu cei de la Sud." a mai spus Becali.


Alaturi de Becali a fost Mihai Stoichita, care a declarat ca nu este afectat de criticile patronului sau. "Eu am legaturi mai stranse cu conducerea decat la inceput. Sunt mai atasat in acest moment de ei, fata de momentul in care am semnat. Sunt atacuri facute direct catre noi si nu inteleg de ce. Noi am spus in fata mereu ce am avut de spus.

Sa fie foarte clar, nu incerc sa ma justific. Deciziile ii apartin patronului, el m-a rugat sa vin aici. Asta e viata antrenorului, eu imi vad de treaba mea in continuare si nu sunt afectat. Si criticile pe care le-a facut in public, nu ma supar, cred ca oricine este criticat la locul de munca.



Steaua nu s-a fisurat, oricate lucruri sunt speculate in legatura cu noi, jucatorii au ramas atasati de club. Asta e cel mai important si cea mai mare realizare a mea impreuna cu conducerea." a declarat Mihai Stoichita.
Sus In jos
Base
Pwnz
Pwnz
Base


Mesaje : 601
Puncte : 26900
Reputatie : 0
Data de inscriere : 14/02/2010
Varsta : 30
Localizare : Zimnicea

Becali inca mai are vise frumoase Empty
MesajSubiect: Re: Becali inca mai are vise frumoase   Becali inca mai are vise frumoase Icon_minitimeMar Mar 02, 2010 3:13 pm

asta are ceva cu "bucsi" , imi pare rau de Becali adica PARE un baiat destept , e f credincios dar prost de gura Becali inca mai are vise frumoase 99096 sper sa termina cu acest razboi , toti stelisti au de pierdut
Sus In jos
 
Becali inca mai are vise frumoase
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Becali - contract cu suporteri
» Becali il da sigur, Argaseala il amana: "Inca negociem pentru Tall!"

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Insane addicted :: General :: Stiri :: Sport-
Mergi direct la: