Insane addicted
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Insane addicted


 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Onesti.ultimate.ro SUPER SERVAR DE CS
Insane addicted noul nume al clanului
Set realmlist logon.wowoptimus.com 3.3.2. Client www.wowoptimus.com
Statistici
Avem 39 membri înregistrați
Cel mai nou utilizator înregistrat este: Bogdybobo55

Membrii nostri au postat un numar de 1879 mesaje în 181 subiecte
Top postatori
Base
Care esti clasa favorita Vote_lcapCare esti clasa favorita Voting_barCare esti clasa favorita Vote_rcap 
Scotty
Care esti clasa favorita Vote_lcapCare esti clasa favorita Voting_barCare esti clasa favorita Vote_rcap 
YceQbe^Hasy
Care esti clasa favorita Vote_lcapCare esti clasa favorita Voting_barCare esti clasa favorita Vote_rcap 
Vak
Care esti clasa favorita Vote_lcapCare esti clasa favorita Voting_barCare esti clasa favorita Vote_rcap 
Bloooo
Care esti clasa favorita Vote_lcapCare esti clasa favorita Voting_barCare esti clasa favorita Vote_rcap 
The Dark Knight
Care esti clasa favorita Vote_lcapCare esti clasa favorita Voting_barCare esti clasa favorita Vote_rcap 
tzuguiatu
Care esti clasa favorita Vote_lcapCare esti clasa favorita Voting_barCare esti clasa favorita Vote_rcap 
eMy
Care esti clasa favorita Vote_lcapCare esti clasa favorita Voting_barCare esti clasa favorita Vote_rcap 
Grygore CR9
Care esti clasa favorita Vote_lcapCare esti clasa favorita Voting_barCare esti clasa favorita Vote_rcap 
tequila
Care esti clasa favorita Vote_lcapCare esti clasa favorita Voting_barCare esti clasa favorita Vote_rcap 
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata

 

 Care esti clasa favorita

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Base
Pwnz
Pwnz
Base


Mesaje : 601
Puncte : 26900
Reputatie : 0
Data de inscriere : 14/02/2010
Varsta : 30
Localizare : Zimnicea

Care esti clasa favorita Empty
MesajSubiect: Care esti clasa favorita   Care esti clasa favorita Icon_minitimeLun Feb 22, 2010 4:09 pm

Votati care este clasa favorita de la wow si argumentativa alegerea facuta :):
Sus In jos
Vak
User
User
Vak


Mesaje : 188
Puncte : 26234
Reputatie : 0
Data de inscriere : 14/02/2010
Varsta : 30
Localizare : de_dust2

Care esti clasa favorita Empty
MesajSubiect: Re: Care esti clasa favorita   Care esti clasa favorita Icon_minitimeJoi Feb 25, 2010 12:05 pm

Clasa mea favorita ei bine:
Rogue pt PvP-mi se pare cea mai reusita clasa deoarece are stun-ului combinat cu blind,gouge,kick + poisons este imba pt mn mai ales in fata cloths or leathers.Impotriva plater-ilor un rogue geared pe la vreo 4k-4.3k ap pe Combat cu Killing Spree poate pica aproape instant un warr/dk pala mai greu.La arene de asemenea cu un shaman element sau pala retri poate iesi un imba team.
Druid pt PvE-simplu deaorece druidu este de asemenea ca si paladinul cele mai complexe clase pt PvE.Acestea pot vi atat Heal si Dps cat si Tank avand spec pt fiecare dintre acestea .

So...rogue pvp,druid pve.
Sus In jos
Base
Pwnz
Pwnz
Base


Mesaje : 601
Puncte : 26900
Reputatie : 0
Data de inscriere : 14/02/2010
Varsta : 30
Localizare : Zimnicea

Care esti clasa favorita Empty
MesajSubiect: Re: Care esti clasa favorita   Care esti clasa favorita Icon_minitimeJoi Feb 25, 2010 1:35 pm

My favorit class is hunter . Nu stiu de ce am ales aceasta clasa insa imi place f mult .La inceput am facut lvl bla bla bla miam luat pet [ si asta ma atras , fiind noob ma ajutat la lvl petu] iar cand a venit timpul de raid era sg clasa cu care puteai juca afk fara ca cineva sa isi dea seama Care esti clasa favorita 636236 usor usor am inteles pe ce se bazeaza huntu ce trebuie sa faci si mia placut , poti distruge un adversar fara ca acela sa te atinga :):
Sus In jos
Continut sponsorizat





Care esti clasa favorita Empty
MesajSubiect: Re: Care esti clasa favorita   Care esti clasa favorita Icon_minitime

Sus In jos
 
Care esti clasa favorita
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» [AMXX] Arme care plutesc in aer

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Insane addicted :: Word of Warcraft :: Class-
Mergi direct la: